Kursy na prawo jazdy

Kursy na prawo jazdy – kompleksowa oferta

Nasza oferta obejmuje kursy na prawo jazdy kategorii A, A1, B, A+B dla początkujących adeptów kierownicy oraz jazdy doszkalające, dla osób, które po latach absencji za kierownicą chcą powrócić do czynnego jeżdżenia. Nasz ośrodek jest doskonale przygotowany pod względem technicznym i merytorycznym. Dysponujemy materiałami szkoleniowymi do egzaminów przeprowadzanych według zasad wprowadzonych w roku 2013. W naszej szkole kursanci mogą korzystać z takich samych samochodów i motocykli, które obowiązują na egzaminie.
Prawo jazdy w Toruniu

Mieszkańcy dużych miast w wielu przypadkach są skazani na jeżdżenie autem. Wielu jednak boi się jeździć po Toruniu w godzinach szczytu. W naszej szkole uczymy kierowców jazdy samochodem w każdych warunkach, a godziny jazd po mieście dostosowujemy do stopnia zaawansowania kursantów. Nasi kursanci chcący zdobyć prawo jazdy, zawsze zaczynają od jazd w okresie małego natężenia ruchu. W miarę powiększania umiejętności, wprowadzamy kursanta w tajniki jazdy w czasie, w którym na drodze porusza się najwięcej aut. Naszym celem jest nauczyć ludzi jeździć odpowiedzialnie i bezpiecznie.

Koszty naszych kursów prawa jazdy zostały tak skalkulowane, aby mogli sobie na nie pozwolić praktycznie wszyscy. Oferujemy nie tylko atrakcyjne ceny, ale także dogodne formy płatności. Oszczędnym polecamy skorzystanie z naszych często organizowanych promocji sezonowych.

Zapraszamy!